Yükleniyor...

Cardano Kurucusu: Vasil Hard Fork Yükseltmesi Gecikmeyecek

Cardano’nun beklenen Vasil hard fork yükseltmesindeki gecikmeler için kurucu Charles Hoskinson'dan açıklama geldi.

Cardano Kurucusu Vasil Hard Fork Gecikme Yasamayacak

Cardano’nun beklenen Vasil hard fork yükseltmesindeki gecikmeler için kurucu Charles Hoskinson’dan açıklama geldi. Cardano, merakla beklenen Vasil hard fork’un yükseltmesi için verdiği tarihi birkaç kez ertelemişti. Ertelemelerin artmasının ardından Cardano’nun CEO’su ve kurucusu Charles Hoskinson bir açıklama yaptı.

Charles Hoskinson, güncellemeler sırasında neler olduğunu anlatmak için YouTube kanalında kameranın karşısına geçti. Hoskinson, Vasil hard fork yükseltmesiyle ilgili konuşmasında daha fazla gecikme olmayacağını belirtti.

Cardano’nun Vasil Hard Fork’u Daha Fazla Gecikmeyecek

Cardano Vasil hard fork‘un zaman çizelgesi için haziran ayında bir değişiklik yapılmıştı. Bu değişiklikle birlikte planlanan tarih, temmuz ayının son haftasıydı. Temmuz ayında gerçekleşen testnet hard fork’undan sonra borsaların ve SPO’ları test için en az dört haftaya daha ihtiyaç duyduğu belirtildi ve artan ertelemeleri beraberinde getirdi.

Geçtiğimiz dönemde düzenlenen Cardano 360 etkinliğinde IOG’nin yöneticilerinden Kevin Hammond, gecikmelerin daha fazla test yapabilmek için yaşandığını söylemişti. Güncelleme geciktikçe Vasil hard fork ile ilgili birçok sorunun cevapsız kalmaya başladı. Charles Hoskinson da soruları yanıtlamak için 1 Ağustos’ta YouTube kanalında video yayınladı.

Kullanıcılara Vasil hard fork’ta daha fazla gecikme beklemediğine dair güvence veren ve yükseltmenin şu anda son test aşamalarında olduğunu belirten Hoskinson, şu açıklamayı yaptı:

“İyi haber şu ki, yanlış gidebilecek şeyler çok azaldı ve şimdi testlerin son aşamalarındayız. Bu nedenle, yeni bir şey keşfedilmediği sürece daha fazla gecikme yaşayacağımızı tahmin etmiyorum. İşler istikrarlı ve sistematik bir şekilde doğru yönde ilerliyor ve size her şeyin yolunda olduğuna dair bir bilgi vermek istedim”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner