Yükleniyor...

Cardano, Vasil Hardfork’u İçin Son Hazırlıklarına Başladı

Cardano ekosisteminin geliştiricisi IOHK, ana ağ yükseltmesine doğru önemli bir adım olan testnet'in başarılı bir hardfork'unu duyurdu.

ada cardano

Cardano ekosisteminin geliştiricisi IOHK, ana ağ yükseltmesine doğru önemli bir adım olan testnet’in başarılı bir hardfork’unu duyurdu.

Ekip, testnet hardfork’unu doğrularken, Cardano’nun stake pool operatörlerini (SPO), geliştiricileri ve borsaları son test ve entegrasyon sürecini başlatmak için davet etti.

Ekibin paylaştığı tweet’lere göre Vasil hardfork’un içerdiği karmaşık çalışma programı, projelerin geriye dönük uyumluluğu kontrol etmesini ve SPO’ların bazı komut dosyası ayarlamaları yapmasını gerektirecek.

Ek olarak testnet hardfork’u dört haftalık bir dönem boyunca takip edilecek. Bu takip dönemi, SPO’lara, geliştiricilere ve kripto para borsalarına Cardano ana ağındaki hardfork’u başlatmadan önce test yapma ve güncelleme için yeterli zamanı verecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner