Yükleniyor...

Cardano’nun (ADA) Ethereum (ETH) Dönüştürücüsü Gelecek Hafta Testnet’te Başlatılacak

Input Output Global proje yöneticisi Francisco Landino, bir etkinlikte Cardano'nun (ADA) ERC20 dönüştürücüsü hakkında bazı güncellemeler paylaştı ve önümüzdeki hafta testnet'e geleceğini belirtti.

ada 3

Input Output Global proje yöneticisi Francisco Landino, bir etkinlikte Cardano’nun (ADA) ERC20 dönüştürücüsü hakkında bazı güncellemeler paylaştı ve önümüzdeki hafta testnet’e geleceğini belirtti.

İlk olarak Mayıs ayında duyurulan dönüştürücü, kullanıcıların Ethereum (ETH) tokenlarını en büyük proof-of-stake blockchain’ine getirmesine izin verecek. Aynı şekilde tam tersi bir işlem de yapılabilecek.

Landino’ya göre bu araç, hem kullanıcılar hem de token üreticileri için tasarlandı. Landino ayrıca, ERC20 tokenının Cardano’da yerel bir token olarak yer alabileceğini belirtti. Mart ayında IOG CEO’su Charles Hoskinson, 100’den fazla şirketin Ethereum’dan rakibine geçme sürecinde olduğunu söyledi.

Landino ayrıca SingularityNET’in AGIX tokenının Cardano’ya nasıl gizleneceğine dair bir demo sunumu da gösterdi.

Cardano Vakfı’nın teknik entegrasyon başkanı Mel McCann, ekibin ekosistemdeki 140 borsayı ve 100’den fazla üçüncü tarafı izlediğini iddia ediyor:

“Borsalara sunduğumuz birçok farklı bileşenimiz var ve her borsa işi de aynı değil”

Cardano için önemli bir güncelleme olan Alonzo hard fork’unun 12 Eylül’de gerçekleşmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner