Yükleniyor...

Cardano’yu (ADA) Destekleyen Ünlüler Kervanına Yeni Bir İsim Daha Katıldı

Popüler müzik grubu Backstreet Boys'un bir üyesi olan Nick Carter, Cardano (ADA) hakkında tweet’ler atmaya başladı.

cardanoyu ada destekleyen unluler kervanina bir yeni isim daha katildi

Popüler müzik grubu Backstreet Boys’un bir üyesi olan Nick Carter, Cardano (ADA) hakkında tweet’ler atmaya başladı. 

Carter, daha açık ve ulaşılabilir bir hedef olan Ethereum yerine, ADA’yı lider kripto para birimi Bitcoin’in karşısına koydu. Son zamanlarda yeniden gündeme gelen Bitcoin’in enerji tüketimine dikkat çeken Carter, Cardano için “konu üretmeye geldiğinde dünya için daha temiz ve daha iyi” ifadelerini kullandı.

41 yaşındaki müzisyen, Bitcoin topluluğundan aldığı geri bildirimler sonrasında, bu iki kripto para biriminin bir arada bulunabileceğini kabul etti:

“Hakkını vereceğim. Hepsinin kendi yolunda iyi olduğuna ve bir arada yaşayabileceğine inanıyorum.”

Cardano’yu Destekleyen Ünlüler Artıyor

Backstreet Boys’un üyesi, yeni yatırım fırsatları arıyor olabilir. Grubun son albümü DNA, 1999’da grubun şöhretinin zirvesinde piyasaya sürülen Millennium’a kıyasla çok fazla ilgi görmedi. 

Daha önce de aktarıldığı gibi, Twitter’da Cardano’dan söz eden tek ünlü o değil. Şubat ayında, KISS’in solisti Gene Simmons da 300.000 dolar değerinde ADA satın aldığını açıklamıştı. 

Yanlış Müzik Grubu

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da konuya dahil oldu ve Carter’a yanıt olarak “bye, bye, bye” tweet’i attı. Daha sonra başka bir kullanıcı tarafından uyarılan Hoskinson, söz konusu şarkının BackStreet Boys’a değil yine aynı dönemde popüler olan bir başka müzik grubu N*Sync’e ait olduğunu söyledi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner