Yükleniyor...

Cathie Wood, Coinbase Hissesinde İştahlı

Cathie Wood'un yatırım şirketi Ark Invest, Coinbase sevdasına 8,4 milyon dolarlık daha hisse ekledi.

cathie wood

Cathie Wood‘un yatırım şirketi Ark Invest, Coinbase sevdasına 8,4 milyon dolarlık daha hisse ekledi.

Kripto maksimalisti yatırımcı ve Ark Invest‘in sahibi Cathie Wood, Coinbase hissesinden vazgeçmiyor. Geçtiğimiz hafta 8,6 milyon dolarlık Coinbase hissesi alan şirket, bu hafta da alım gerçekleştirdi. Wood’un şirketi, geçtiğimiz gün 8,4 milyon dolarlık COIN aldı.

Cathie Wood, Coinbase Hisselerinde Kararlı

Düzenleyici baskılar ile mücadele eden kripto borsası Coinbase (COIN), kripto maksimalistleri tarafından destekleniyor. Birçok kripto aktörü, popüler borsanın hisselerini satın almaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün düşüş yaşayan Coinbase hisseleri, Cathie Wood’un iştahını kabartmayı başardı. Wood, alımlarına bir yenisini daha ekledi. Cathie Wood‘un şirketi Ark Invest, son iki haftada 17 milyon dolarlık COIN alımı gerçekleştirdi.

Yatırım şirketi, Ark Innovation borsa yatırım fonuna yaklaşık 6,5 milyon dolarlık 129.604 COIN ekledi. Ayrıca şirket, Ark Next Generation Internet ETF‘e 23.456 hisseyi ve Fintech Innovation ETF‘e 15.809 hisseyi dahil etti. Şirketin üç dalı aracılığıyla yapılan bu satın almalar, bir ticaret duyurusu aracılığıyla paylaşıldı.

ABD’den çekilmeyi de masaya alan Coinbase’in hisseleri, bu yıl yaklaşık yüzde 50’ye yakın bir değer kazanmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner