Cathie Wood'dan spot Bitcoin ETF yorumu • Coinkolik
Yükleniyor...

Cathie Wood’dan spot Bitcoin ETF yorumu

Cathie Wood, SEC'in birden fazla Bitcoin ETF'sini aynı anda kabul edebileceğini belirtti.

Cathie Wood ARK Invest

Cathie Wood, SEC’in birden fazla Bitcoin ETF’sini aynı anda kabul edebileceğini belirtti.

Ark Investment kurucusu Cathie Wood, spot Bitcoin ETF başvurularını değerlendirdi. Wood, SEC’in birden fazla Bitcoin ETF’sini aynı anda kabul edebileceğini belirtti.

Cathie Wood, SEC’in birden fazla Bitcoin ETF’sini aynı anda kabul edebileceğini söyledi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cathie Wood, SEC’in aynı anda birden fazla spot Bitcoin ETF’sini onaylayabileceğini belirterek, ARK Investment Management’ın uzun süredir beklenen ürünü için potansiyel onay almak için ilk sırada olacağı düşüncesini değiştirdi. ARK Investment Management CEO’su ve CIO olan Wood, Bloomberg TV’ye yaptığı açıklamada, “Bence SEC, bir Bitcoin ETF’sini onaylayacaksa, aynı anda birden fazlasını onaylayacaktır” ifadesini kullandı.

Haziran ayında ARK, yatırım firmasının erken başvuru tarihi nedeniyle spot Bitcoin borsa yatırım fonu için potansiyel onay almak için ilk sırada olduğunu belirtmişti. Ancak şimdi Wood, SEC‘in birden fazla başvuruyu aynı anda onaylayabileceğini düşündüğünü ifade etti. Bu durum, potansiyel olarak 50 milyar dolardan fazla talep getirebilecek ürünler için bir yol açabileceği ön görülüyor.

gary gensler sec

Şu ana kadar ABD’de spot-Bitcoin ETF’si onaylanmış değil ve düzenleyiciler bu konuda çekingen davrandılar. BlackRock Inc., Fidelity, WisdomTree, VanEck ve Invesco gibi firmalar, ARK’ın ürününe benzer olan fonları başlatmak için başvuruda bulundular. Wood, bu potansiyel fonların benzerliği nedeniyle her birinin başarısının ihraççının pazarlama yeteneklerine bağlı olacağını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x