Yükleniyor...

Celestia (TIA) yerle bir oldu: Satış baskısına dayanamadı!

Son dönemin en popüler coin'lerinden olan Celestia (TIA) yalnızca iki günde yüzde 22'ye yakın değer kaybederek kırmızı alarm verdi.

Fotoram.io 58

Son dönemin en popüler coin’lerinden olan Celestia (TIA) yalnızca iki günde yüzde 22’ye yakın değer kaybederek kırmızı alarm verdi.

Çeşitli borsalarda listelendikten kısa bir süre sonra atağa kalkan TIA, inanılmaz bir hacim yakalayarak üç katı fiyatına ulaşmıştı. Fakat, yükselen kamanın kırılımı ve BTC‘nin aşağı yönlü atmış olduğu fitiller, pariteyi adeta sarstı. Özellikle de teknik yapının negatife evrilmesiyle düşüşe geçen popüler coin, son 24 saatte yüzde 13,77’lik düşüşle “En Çok Kaybedenler” listesinde zirveye adını yazdırdı.

TIA tarafındaki düşüş devam edebilir mi? Yoksa bu seviyelerden rüzgarı arkasına alıp, tekrardan bir atağa kalkabilir mi?

Ekran Resmi 2023 11 21 09.03.16 1

Yeni bir satış dalgası tetiklenebilir!

Piyasa sürülmesinden bu yana soluksuz yükselen TIA, sonunda bir düzeltme verdi. BTC’deki artışa hızlı bir şekilde adapte olan popüler coin, 7,40 dolardan bu yana değer kaybederek fiyatlıyor. Haberin yazımı itibariyle 5,71 dolardan alıcı bulan TIA, 5,35 doların altına sarktığı takdirde yeni bir satış dalgasını tetikleyecektir. Böyle bir durumda 4,94 dolara kadar düşüş takip edilebilir.

TIA’nın ilk zamanlardaki coşkusunu geri yakalaması veya BTC’nin 40.000 dolara doğru bir hareketi, pariteyi güçlendirecektir. Böyle bir senaryoda ise hedeflenebilecek seviyeler sırasıyla 6,10 – 6,43 – 6,82 ve 7,40 dolardır. Ancak, bu süreçte sadece temel-teknik analiz değil, onchain verileri de kritik bir öneme sahip olacaktır.

Ekran Resmi 2023 11 21 09.02.22 1

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner