Analistten 2024 Bitcoin tahmini: 50 bin doları görebilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Analistten 2024 Bitcoin tahmini: 50 bin doları görebilir

Kripto analisti Filbfilb, Bitcoin'in toparlandığını ve yarılanma öncesi düşüş riskine rağmen BTC fiyat hareketinin yükseliş yolunda olduğunu söyledi.

bitcoin 4

Kripto analisti Filbfilb, Bitcoin’in toparlandığını ve yarılanma öncesi düşüş riskine rağmen BTC fiyat hareketinin yükseliş yolunda olduğunu söyledi.

Ticaret şirketi DecenTrader’ın kurucu ortağı, Cointelegraph ile yaptığı son röportajda Bitcoin fiyat hareketi hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Filbfilb, Bitcoin’in 2023’ün büyük bir bölümünde piyasayı karakterize eden 30 bin doların altındaki işlem aralığından çıkışını sağlamlaştırdığına inandığını belirtti.

Çok sayıda direnç seviyesinin üstesinden gelen Bitcoin için asıl soru, “fiyat hareketinin yarılanmaya nasıl dönüşeceği” oldu.

Nisan 2024’te gerçekleşecek olan yarılanmaya beş aydan az bir süre kaldı ve Filbfilb “makul” bir yükseliş hedefinin 50 bin dolar seviyesinin hemen altında olabileceğini savundu. Bu, BTC/USD’nin 26 bin doların hemen altında işlem gördüğü Eylül ayı başlarında yaptığı önceki röportajdaki varsayımların da sağlamasını yapmış oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x