Yükleniyor...

Celestia’daki fırsatları kaçıranlara müjde: Pyth Network (PYTH) geliyor!

Celestia (TIA) stakerlarına başlayan airdrop çılgınlığı, Pyth Network (PYTH) ile gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

yükselis-grafik

Celestia (TIA) stakerlarına başlayan airdrop çılgınlığı, Pyth Network (PYTH) ile gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Celestia stakerlarının çeşitli airdroplar ile ödüllendirilmesi, kripto gündemindeki en kritik olaylardan birisi oldu. Yalnızca bir adet TIA stake eden kripto yatırımcıları bile yüzlerce dolar değerinde airdrop elde etti. Buradaki kazanç fırsatları gören diğer yatırımcılar ise başta TIA olmak üzere Cosmos ekosistemine adeta akın etti.

Yeni TIA’nın hangi proje olabileceğine dair tartışmalar artarken, PYTH bu konuya bir açıklık getirdi. Solana ekosisteminde yer alarak 300’den fazla dApp ile entegreli çalışan Pyth Network, 2024 yılında piyasaya çıkacak olan bir çok projeden airdrop alacak gibi duruyor.

Ekran Resmi 2024 01 21 10.28.01 1

Airdrop trendiyle fitili yaktı!

Son dönemlerin en popüler konu başlıklarından olan airdroplar, PYTH’yi harekete geçirdi. 19 Ocak’ta 0,3049 dolara kadar gevşeyen popüler coin, daha sonrasında gaza basarak 0,44 dolara ulaşmayı başardı. Yalnızca iki gün içinde yüzde 44,30 artış kaydeden PYTH giderek ün kazanıyor. Ayrıca son 24 saatte yüzde 11,48 artış ile “En Çok Yükselenler” listesinde dördüncü sırada yer aldı.

“Yeni TIA” şeklinde nitelendirilmeye başlayan Pyth Network, stakerlarına ilk airdrobu alması halinde daha da büyük bir yatırımcı kitlesine ulaşacaktır. Bunlara ek olarak PYTH’nin Solana ekosisteminde yer alması, yatırımcı ve proje arasında daha güçlü bir bağ oluşturdu. Sosyal medya platformlarında inanılmaz bir trend yakalayan PYTH’nin önümüzdeki süreçlerde neler yapacağı merakla bekleniyor.

Ekran Resmi 2024 01 21 11.18.20

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner