Yükleniyor...

Celsius Custody Müşterileri Yeniden Para Çekebilecek

Paraları dondurulma sürecine alınan Celcius Custody müşterileri, 263 günün ardından tekrar para çekme işlemlerine başlıyor.

celsius

Paraları dondurulma sürecine alınan Celcius Custody müşterileri, 263 günün ardından tekrar para çekme işlemlerine başlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Celsius Custody, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalar ile müşterilere sevindirici duyuruyu bildrimiş oldu. Yatırımları “Tutma Programı” şeklinde dondurulan Celsius Custody müşterileri, 263 günün ardından para çekme işlemlerine devam edebilecek. Fakat müşterilerin sosyal medyada yaptığı paylaşımlar doğrultusunda, sistemde güncel olarak sıkıntılar yaşandığı belirtiliyor.

Celsius Custody Müşterileri İşlemlerde Sorunlar Yaşandığını Belirtiyor

Yaklaşık olarak 265 gündür yatırımlarının kilitli olduğunu belirten Celcius Custody müşterileri, para çekim işlemlerinin aktif olduğunu duyunca büyük sevinç yaşamıştı. Fakat açıklanan haberler doğrultusunda, sistemde kesintilerin yaşandığı bildirildi. Celsius Custody, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile aynı anda birçok işlemin denendiğini bildirdi.

Celsius Custody müşterileri, para çekim işlemlerinin aktif olmasından sonra sisteme erişim işlemlerinde sıkıntı yaşandığını bildirdi. Çok uzun bir aradan sonra paralarını tekrar çekebilecek olan Celsius Custody müşterileri, toplu olarak işlemi denediği için sistem güncel olarak yavaşlamış durumda. Celsius Custody ise, ortada bir panik havasının olmaması için müşterilere sosyal medya üzerinden seslendi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x