Yükleniyor...

Celsius Kriz Sonrası Yönetim Kurulunda Değişikliğe Gidiyor

Kripto para sektöründe yaşanan son düşüş, birçok şirket ve projenin operasyonlarında aksamalara neden oldu.

Celsius Kriz Sonrasi Yönetim Kurulunda Değişikliğe Gidiyor

Kripto para sektöründe yaşanan son düşüş, birçok şirket ve projenin operasyonlarında aksamalara neden oldu. Bazı şirketler iflas bayrağı çekerken bazı şirketler de operasyonlarını askıya aldı. Para çekme işlemlerini askıya alan projelerden Celsius, yaşadığı sorunlar sonrası iflas iddiaları ile karşı karşıya kalmıştı. Devamında borçlarını ödemeye başlayan Celsius, son olarak yönetim kurulunda da değişikliğe gitti.

Celsius Kriz Sonrası Yönetim Kurulunda Değişikliğe Gidiyor

Celsius Yönetim Kurulunu Değiştirdi

İngiltere Hükümeti’nin yürütme kurumu Companies House tarafından yayımlanan rapora göre, kriz sonrası toparlanmaya geçen kripto lending şirketi Celsius Network, iflas spekülasyonları arasında yönetim kurulunu düzenledi. Yayımlanan rapora göre David Barse ve Alan Jeffrey Carr’ı Yönetici olarak atandı.

Bununla birlikte, Celsius’un John Stephen Dubel, Laurence Anthony Tosi ve Gilbert Nathan’ın yöneticiliklerini de sonlandırdığını görülüyor. Öyle ki, Nathan ve Dubel’in yönetici olarak atanmalarının üzerinden iki haftadan kısa bir süre geçmesine rağmen anlaşmalar feshedilmiş durumda. 

Son olarak Dubel’in yeniden yapılandırma hizmetleri sağlayıcısı Dubel & Associates’in kurucusu olduğunu belirtelim. Airbnb ve The Blackstone Group’un CEO’su olarak görev yapan Tosi ise yatırım firması WestCap’in kurucuları arasında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner