Yükleniyor...

Celsius, Varlıkları için 30 Potansiyel Müşteri Buldu

İflas eden kripto şirketi Celsius, varlık satışı için bulduğu 30 potansiyel müşteriye açık artırma düzenlemeyi planlıyor.

Celsius Varliklari icin 30 Potansiyel Musteri Buldu

İflas eden kripto şirketi Celsius, varlık satışı için bulduğu 30 potansiyel müşteriye açık artırma düzenlemeyi planlıyor.

İflas eden ve yeniden yapılanma sürecine giren Celsius, yeni bir hamle yaptı. Kripto şirketi, madencilik ayağı da dahil olmak üzere çeşitli varlıkları için 30 potansiyel teklif sahibinin ilgisini çekmeyi başardı. Celsius, bu adımıyla birlikte borçların ödenmesini ve müşteri fonlarının iade edilmesini planlıyor.

Celsius, Potansiyel Müşterilerine Varlıklarını Açık Artırma Aracılığıyla Satacak

Kripto borç verme platformu Celsius, Eylül ayından itibaren 125’ten fazla tarafla iletişim kurdu. Bu iletişim sonucunda, 30 potansiyel müşteriye ulaşmayı başardı. Potansiyel müşteriler, şirket hakkındaki hassas bilgileri ve ihale koşullarını korumak amacıyla gizlilik sözleşmesi imzaladılar.

Ayrıca Celsius, varlıklarının satışı için çeşitli işlem teklifleri aldığını açıkladı. Bu iş yapılarından birisi de Celsius müşterilerinin, devralan kuruluşun platformuna taşınması oldu. Borç verme şirketi, bir dizi tek varlık teklifi aldığını da belirtti.

Celsius‘un çeşitli varlıkları için gerçekleştireceği açık artırma, 15 Aralık‘tan 10 Ocak tarihine çekildi. Bu durum, şirketin borçlarını ödeyebilmesi için önemli bir adım olarak görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner