Yükleniyor...

Celsius Varlıklarına Talip Olan Şirketler Dikkat Çekiyor

Tiffany Fong tarafından sızdırılan bilgilere göre, Celsius varlıklarına talip olan beş şirket arasında Binance ve Galaxy Digital de yer alıyor.

Celsius Varliklarina Talip Olan Sirketler Dikkat Cekiyor

Tiffany Fong tarafından sızdırılan bilgilere göre, Celsius varlıklarına talip olan beş şirket arasında Binance ve Galaxy Digital de yer alıyor.

Kripto para piyasasının önemli olaylarından biri olarak tabir edilen Celsius iflası, uzun süredir hukuksal süreçleri devam ettiriyor. Çöküş yaşayan şirket, uzun süredir bir çözüme kavuşmak için yoğun uğraşlar veriyor. Celsius‘un varlıklarının akıbeti de merak edilen konular arasında yer alıyor. Kripto blog yazarı Tiffany Fong, iflas eden şirketin varlıklarına Binance ve Galaxy Digital gibi önemli isimlerin talip olduğunu iddia etti.

Celsius Varlıklarına Binance ve Galaxy Digital Kancası

Celsius, hukuksal süreçler ve varlık satış durumuyla hedef oklarını üzerinde tutuyor. Kripto yazarı Tiffany Fong tarafından sızdırılan bilgiler, Celsius’un varlıklarına Binane, Bank To The Future ve Galaxy Digital’in de aralarında olduğu beş önemli şirketin talip olduğunu belirtti.

Celsius gelişmelerinin bir takipçisi olan ve SBF ile yaptığı röportaj ile ünlenen Fong, 20 Aralık’ta eline geçtiğini iddia ettiği bilgileri sızdırdı. Bir gönderisinde Fong, ihale sürecini aksatmamak için bu bilgileri sızdırmakta acele etmediğini belirtti. Ayrıca Fong, müşteri geri kazanımlarını da düşündüğünden dolayı Aralık’tan beri beklediğinin altını çizdi.

İflas eden kripto kuruluşunun varlıklarına talip olduğu iddia edilen şirketler ise şu şekilde;

  • Binance
  • Galaxy Digital
  • Bank To The Future
  • Cumberland DRW
  • NovaWulf

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner