Yükleniyor...
Sponsored

Celsius’un Citi’den Danışmanlık Hizmeti Aldığı Bildiriliyor

Kripto kredi şirketi Celsius’un, likidite sorunlarına ilişkin olası çözümler hakkında Citigroup’tan tavsiye aldığı bildiriliyor.

celsiusun citiden danismanlik hizmeti aldigi bildiriliyor

Kripto kredi şirketi Celsius’un, likidite sorunlarına ilişkin olası çözümler hakkında Citigroup’tan tavsiye aldığı bildiriliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde çekim işlemleri ve transferleri durduran Celsius’un, konu hakkında olası çözümler oluşturmak için bankacılık devi Citigroup’un danışmanlık hizmetlerinden yararlandığı bildiriliyor. The Block tarafından aktarılan ve konu hakkında bilgi sahibi olan kaynaklara dayandırılan habere göre Celsius, yaşadığı likidite sıkıntılarının ardından tavsiye vermesi için Citigroup’u atadı. Kaynak, Citi’nin danışman sıfatıyla işe alındığını; bilançolarından para vermek gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. Diğer bir deyişle Citi, Celsius’a “potansiyel finansman” seçenekleri konusunda tavsiyelerde bulunuyor. 

Habere göre bu, bankanın Celsius ile ilk ilişkisi değil. Banka ayrıca Celsius’a madencilik yan kuruluşunun iş ve halka arz (IPO) planları hakkında da tavsiyede bulunuyor. 

Wall Street Journal tarafından bildirilen başka bir habere göre ise Celsius ayrıca olası çözümler konusunda tavsiyelerde bulunmak üzere hukuk firması Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP’den yeniden yapılandırma avukatları da tuttu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x