Yükleniyor...

Celsius’un Yapılanma Planı için Ek Süreye İhtiyacı Var

Celsius Network, yeniden yapılanma planını sunmak için ek süreye ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

Celsiusun Yapilanma Plani icin Ek Sureye Ihtiyaci Var

Celsius Network, yeniden yapılanma planını sunmak için ek süreye ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

Kripto para sektöründeki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirket iflas bayrağını havaya kaldırdı. Kripto hedge fonu olan Three Arrows Capital (3AC) ile başlayan iflas başvuruları, kripto borç verme platformu Celsius Network‘e kadar ilerledi. Temmuz ayında iflas başvurusunda bulunan Celsius, geri dönüş için bir yol arıyor.

Celsius, Yeniden Yapılanma Planı için Ek Süre İstedi

İflas eden kripto lending şirketi Celsius Network yaptığı açıklamada, yeniden yapılanma planı için kendilerine verilen sürenin uzatılması amacıyla bir harekette bulunduğunu söyledi.

Celsius’un bildirdiğine göre, mahkemeden istenilen ek süre, şirketin yeniden yapılanma planı üzerinde çalışması için daha fazla zaman ayırmasına izin verecek.

Celsius, iflas işlemlerine ek olarak birçok davayla karşı karşıya. Celsius Network‘ün likidite kriziyle birlikte çökmesinin ardından kripto para piyasasındaki birçok kullanıcı para kaybetti. Elbette kaçınılmaz olarak buna şirketin de kendisi de dahil oldu. Celsius, çöküşünün ardından kurtarma planları yapsa da henüz suyun yüzeyine çıkabilmiş değil.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner