Yükleniyor...

Chainlink (LINK) 9 Doları Aştı: Sırada Ne Var?

Bitcoin direnci 11.

WhatsApp Image 2020 08 04 at 10.35.52

Bitcoin direnci 11.400-11.500 dolardan aşmaya çalışırken, Chainlink (LINK) daha da yükseliyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre son 24 saat içinde, popüler altcoin ABD dolarına karşı %12 değer kazandı. BTC’ye karşı LINK, %9,5’a yaklaştı.

Bu son yükselmeyle varlık, dolaşımdaki dokuzuncu en büyük kripto para birimi haline geldi. Binance Coin’i (BNB) ve Crypto.com Coin’i (CRO) gölgede bıraktı.

Chainlink 9 Doların Üstüne Yükseliyor

Çok yıllı tarihinde ilk kez, LINK’in fiyatı Pazartesi günü 9,00 doların üzerine çıktı. Yerel yüksek seviyelerde varlık, TradingView.com’daki verilere göre 9,40 dolara ulaştı.

Bu artış, Chainlink’in Temmuz ayı ortalarında 8.94 dolara ulaştıktan sonra güçlü bir geri çekilmeye maruz kalmasından sonra geliyor. Diğer birçok altcoin gibi, LINK de Bitcoin ve Ethereum fiyatlarındaki oynaklıktan nasibini aldı.

LINK bu makalenin yazımı itibariyle 9.16 dolardan işlem görüyor ve yerel zirvelerden (tüm zamanların en yüksek seviyesi) biraz düştü.

Santiment’e göre, blockchain analitik firması, ticaret hacminde ve sosyal duyarlılıkta bir artış olduğu yönünde artış gösterdi.Bu, Chainlink’in toparlanabileceği bir alan olduğunu gösterebilir. Yine de gösterebileceği şey, kısa vadeli bir zirveye ulaşılabileceğidir.

Diğer pazarlardaki kripto para birimleri ve varlıklar bazen sosyal duyarlılık ve ticaret hacimlerindeki ani artışların zirvesindedir.Analistler, popüler altcoin için gelecek olanları bir araya getirmeye çalışıyorlar.

Bitcoin ve Ethereum nispeten durgunlaşırken, tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı. Gerçi varlığın fazla genişlemesine dair bazı korkular da var.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner