Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Balinası Uyandı!

Kripto veri platformu Santiment, yaptığı duyuruyla LINK platformunda, 79 milyon dolar değerinde balina hareketleri tespit etti.

whale

Kripto veri platformu Santiment, yaptığı duyuruyla LINK platformunda, 79 milyon dolar değerinde balina hareketleri tespit etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Veri platformu olarak öne çıkan isim Santiment, 3 Mart tarihinde LINK üzerinden yaklaşık olarak 79,7 milyon dolar değerinde balina hareketleri yaşandığını bildirdi. Bir balinanın cüzdan adresinden, 11 dakika süre içersinde üç işlem olarak 79,7 milyon dolar değerinde LINK transfer edildiği açıklandı. Gerçekleşen bu LINK transferi, yapılan işlem tarihiyle bakıldığında ise 11,6 milyon tane LINK‘e denk olduğu bildirildi.

Kripto Piyasasının Düşüşü, Balinaları Hareketlendirdi

Ekran Resmi 2023 03 04 19.21.39

Kripto piyasası tarafına bakıldığında ise, gerçekleşen düşüşler birçok veriyi ve balina hareketlerini etkilemiş gözüküyor. Özellikle’de borsalara giren BTC’ler, kripto yatırımcısında endişe yaratmış durumda. Balinaların hareketlerinin de giderek artması, kripto piyasasını iyice hareketlendirmiş durumda.

LINK balinasının gerçekleştirmiş olduğu bu transfer, Santiment‘in açıkladığı verilere göre 9 Aralık 2022 tarihinden bu yana en büyük LINK transferi olarak yayınlandı. BTC eşliğinde kan kaybeden kripto para piyasası, balinaların hareketlerinde büyük değişikliğe sebep olduğu görülüyor. Gerçekleşen bu büyük değerdeki LINK transferinin hangi amaçla yapıldığı ise henüz bilinmiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x