Yükleniyor...

PancakeSwap v3 Güncellemesi, BNB Chain’de Yayına Girecek

Yapılan duyuruyla PancakeSwap v3 güncellemesi, Nisan ayınını ilk haftasında BNB Chain üzerinden yayına gireceği bildirildi.

pancakeswap

Yapılan duyuruyla PancakeSwap v3 güncellemesi, Nisan ayınını ilk haftasında BNB Chain üzerinden yayına gireceği bildirildi.

Merkeziyetsiz popüler borsalardan biri olan PancakeSwap, yaptığı duyuruyla birlikte v3 güncellemesini bildirmiş oldu. PancakeSwap yaptığı duyuruyla, toplam işlem hacminin 438 milyar dolardan ve toplam likiditenin 2.5 milyar dolardan fazla olduğunu belirten DEX‘e yeni alternatifler sunmayı planlıyor. Yapılan duyuruda, likidite sağlamanın gelişmesine, işlem ücretlerine gibi birçok faaliyete yarar sağlayacağı bildirildi.

PancakeSwap Yetkilisi Açıklamalarda Bulundu

pasted image 0 1

PancakeSwap‘ın baş şefi Mochi, v3 güncellemesine yönelik açıklamalarda bulundu. Gelecek v3 güncellemesiyle birlikte, kullanıcılara yeni özellikler sunulacağını belirten Mochi, ayrıca DeFi‘ı daha çok kitleye eriştirebilmek adına çalışmaların devam edeceğini de sözlerine ekledi.

PancakeSwap v3 güncellemesi, BNB Smart Chain‘de bulunacak. PancakeSwap, önceki güncellemesini Ethereum (ETH) ve Aptos (APT) üzerinde oluşturmuştu. Sistemde değişikliklere giden PancakeSwap, yapılacak olan v3 güncellemesinin BNB Chain üzerinde gerçekleşeceğini bildirdi. PancakeSwap yapmış olduğu bu duyuruyla birlikte kripto yatırımcılarının dikkatini çekmiş durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner