Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Fiyat Analizi: 20 Mart 2021

Bugünün Chainlink (LINK) fiyat tahmini, dün 29 dolar civarında yeni bir yüksek seviyeyi belirlediğinden ve 32 dolarlık direnci aşmayı çalıştığından yükseliş eğiliminde.

01sj JPqFgAPAuQzh

Bugünün Chainlink (LINK) fiyat tahmini, dün 29 dolar civarında yeni bir yüksek seviyeyi belirlediğinden ve 32 dolarlık direnci aşmayı çalıştığından yükseliş eğiliminde.

Genel kripto para piyasası, son 24 saat boyunca karışık sinyaller gönderiyor. Bitcoin, yüzde 0.5 kazançla sabit kaldı. En iyi altcoinlerden, Polkadot (DOT) ve Ripple (XRP) yüzde 3’ün biraz üzerinde kazançla işlem görüyor. Cardano (ADA) şu anda yüzde 1 oranında kayıp yaşadığı için en kötü performansa sahip.

Crypto Politan’dan analist Egils Lapins’e göre LINK/USD, dün nispeten sakinliğin ardından bugün 29,79 dolardan işleme açıldı. Şu anda LINK, bu hafta başlarında güçlü bir direnç görevi gören 32 dolar seviyesini yeniden test edecek. Direnç kırılırsa, ilerleyen günlerde Chainlink fiyatının çok daha yüksek hareket ettiğini görebiliriz çünkü mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesinin bulunduğu 36 dolar işaretine kadar güçlü bir direnç yok.

LINK/USD fiyatı, son 24 saatteki hafif dalgalanmaya işaret ederek 29.77 dolar – 31.48 dolar aralığında hareket etti. Ticaret hacmi neredeyse yüzde 8 düştü ve toplamda 1,17 milyar dolar oldu. Bu arada, toplam piyasa değeri 13 milyar doların biraz altında ve kripto para birimi şu anda 10. sırada yer alıyor.

4 saatlik grafikte, Chainlink’in dün 29 dolar civarında daha da olumsuz yönde red yediğini görebiliriz. Ek destek, o sırada aynı bölgede bulunan hem 50 hem de 100 dönem hareketli ortalamaları ile sağlandı. Bundan sonra, Chainlink fiyatı yükseldi ve önceki yerel yüksek seviyeyi 31.2 dolar civarında test etti.

wPW1QjG0NjZ3IY88A 6vdVrXQk0nLID1GjmFn6zULPsBFZf8rcBcdElhI2vLZgbYnLJySeu0TuRM v7XPX5Y CbgwDNV51I7k14Xg6npTherg9W6yNwXN0D5Q971Ob9OZCS S3t

Genel olarak, analiste göre Chainlink, geçtiğimiz günlerde yükselen fiyat hareketinin gösterdiği gibi yine çıkışa geçmeye hazır. Önceki Chainlink fiyat tahmininde de belirtildiği gibi, LINK için bir sonraki ralli yüzde 40 kadar bir artışa yol açabilir.

Analiste göre bu Chainlink fiyat tahmini çok iyimser. Bununla birlikte, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 36 dolar civarında bir direnç olduğu düşünüldüğünde, Chainlink’in Mart ayının geri kalanında Şubat ayının başındaki gibi benzer şekilde kolayca patlama yaşadığını görmek mümkün olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner