Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Fiyatında Durum Ne? Düşecek mi, Yükselecek mi?

Kripto para piyasası düzeltme yapmaya devam ederken, Chainlink (LINK) son 7 günde değerinin yaklaşık %12'sini kaybetti.

chainlink link fiyatinda durum ne dusecek mi yukselecek mi

Kripto para piyasası düzeltme yapmaya devam ederken, Chainlink (LINK) son 7 günde değerinin yaklaşık %12’sini kaybetti. Michael Fasogbon’ın teknik analizine göre fiyat, 17 dolar seviyesindeki (RSI 70) reddedilmeden bu yana (24 Kasım) üç aylık bir destek hattını test ediyor. Bununla birlikte, bu destek hattı bir toparlanma sağlarsa boğalar için hala umut söz konusu olabilir.

Günlük MACD pozitif kalırken, güçlü bir toparlanma fiyatı 13 dolar, 15 dolar ve 17 dolarlık direnç seviyelerine geri götürebilir. Öte yandan, aşağı yönde bir kırılma fiyatı 9.67 dolar, 8.5 dolar ve 7.2 dolara çekebilir. Chainlink, yayın saati itibariyle 11.58 dolardan işlem görüyor.

chainlink link fiyatinda durum ne dusecek mi yukselecek mi 1

Chainlink, son 24 saatteki %2.5 oranındaki düşüşün ardından 65000 SAT seviyesinin yakınında işlem görüyor. Piyasa değeri açısından en büyük 7. kripto para olan Chainlink, neredeyse 6 ayın en düşük seviyesi olan 60645 SAT’ı test ediyor. Günlük teknik göstergelerin (RSI ve MACD) gösterdiği gibi, ayılar fiyatı zorlamaya devam ediyor.

Bu düşüş hareketleri devam ederse, fiyat yukarıda belirtilen 60645 SAT seviyesine düşebilir. Düşüş devam ederse, sonraki psikolojik destek 50000 SAT ve 40000 SAT seviyesinde bulunuyor. Öte yandan, alçalan üçgen formasyonu destek sunarsa 80000 SAT direnci yeniden ziyaret edilebilir. Sonraki direnç ise 100000 SAT seviyesinde yer alıyor.

chainlink link fiyatinda durum ne dusecek mi yukselecek mi 2

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner