Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Neden Yükseliyor? 5 Kasım 2022

Kripto para piyasasındaki yükseliş momentumu devam ederken Chainlink (LINK) de CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 7 yükselerek 8,7 dolara ulaştı.

chainlink staking ve roadmap aciklamalarinin ardindan yuzde 13 yukseldi

Kripto para piyasasındaki yükseliş momentumu devam ederken Chainlink (LINK) de CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 7 yükselerek 8,7 dolara ulaştı. Peki Chainlink (LINK) neden yükseliyor?

Chainlink kripto piyasasının değeri artarken yükseliş yaşadı. Peki Chanlink’teki bu yükselişin sebebi ne? LINK neden yükseliyor gelin bu yazımızda teknik göstergeler ne söylüyor beraber inceleyelim.

LINK fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 7 bir değer kazandı ve şu anda 8,7 dolardan işlem görüyor. Kripto paranın piyasa değeri 4,23 milyar dolar ve CoinGecko’da 23. sırada yer alıyor. LINK’in 24 saatlik işlem hacmi 783 milyon dolar.

link
LINK’n günlük grafiği

Chainlink’in günlük grafiğine baktığımız zaman fiyat önemli bir gelişme gösterdiği için bugün için bir yükseliş eğilimini doğruluyor. LINK değeri daha önce ciddi düşüş görmüş olsa da, bugün, fiyat hareketi yukarı doğru hareket ettiği için fiyat trendi yükselişin devam edebileceğine sinyal veriyor.

Şu anda 7,84 dolar olan hareketli ortalama (MA) puanı oldukça destekleyici ve boğalar fiyatı bu seviyelerde tutma eğiliminde. Bir günlük fiyat grafiğindeki oynaklık nispeten yüksek, üst Bollinger bandı 8,48 doları işaret ederken, alt Bollinger bandı ise 6,23 doları gösteriyor. Bugünkü iyileşmenin ardından Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı 55.00 endeksine ulaştı ve piyasada satın alma faaliyeti devam ederse daha da yüksek seviyelere ulaşabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner