Yükleniyor...

Chainlink’te (LINK) Ufukta Düşüş mü Görünüyor?

Chainlink (LINK) geçtiğimiz hafta yükseldi ve son zamanlarda ilk kez 14 doların üzerine çıktı.

chainlink 1132x670 1

Chainlink (LINK) geçtiğimiz hafta yükseldi ve son zamanlarda ilk kez 14 doların üzerine çıktı. Varlık, bu haberin yazımı itibariyle 14,40 dolardan işlem görüyor, bu da son 24 saat içinde yaklaşık %20 arttığı anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Varlığın performansı Bitcoin, Ethereum ve diğer büyük kripto para varlıkları yerel zirvelerindeyken onları takip etti. Bazı analistler, bazı teknik göstergelerin boğa eğiliminin zayıfladığını öne sürdüğü için LINK buradan düşmeye hazır.

Analistler Chainlink’te Düşüş Görüyor

Chainlink (LINK), geçen hafta en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Temmuz ayının sonuna kadar yaklaşık 8 dolara kadar düştükten sonra, varlık bu haberin yazımı itibariyle 14.40 dolara çıktı.

Ancak analistler, kripto para biriminin görünüşte aşırı alım seviyelerine girmesiyle bir gerileme yoluna giriyor.

LINK, bazı pazarlarda stabilcoin’lere karşı ticaret yapsa da, kripto para trader’larının altcoin karlarını BTC ve ETH gibi alanın büyük “rezerv” varlıklarına dönüştürdükleri bilinmektedir. Bu LINK veya diğer altcoin’lerde gerçekleşirse, Bitcoin ve Ethereum muazzam sermaye girişleri görebilir ve bu da fiyatları yükseltir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x