Yükleniyor...

Changpeng Zhao, Binance’in Yeni Planlarından Söz Etti

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, dünyanın her tarafında lisans almayı planlıyor.

cz 23

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, dünyanın her tarafında lisans almayı planlıyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın düzenleyiciler ile ilişkilerini düzeltebilmek için yapabileceği bazı değişikliklerden söz etti.

Binance’ten Yeni Planlar

CZ, yaptığı açıklamada, şirketin düzenleyicilerin onayıyla bölgesel bir merkez kurmayı planladığını ve bu operasyonların merkezileştirilmesinin gündemde olduğunu belirtti.

CZ, ayrıca düzenleyici sorunlarını kendisinden daha iyi ele alabilecek bir kişi geldiği takdirde istifa edebileceğini de belirtti. Bunu yapmaya zorlanmadığını ancak iş için böyle bir karar alabileceğini belirtti.

“Ben bir teknoloji girişimcisiyim. Bunu düzenlenmiş bir finans kurumu olmak için yapıyoruz ve güçlü bir düzenleyici geçmişe sahip bir lider arama son derece açığım”

CEO ek olarak, Binance’i her yer lisanslı görmek istediğini ve bundan sonra “finansal kurum” statüsünde yer almak istediklerini kaydetti.

Binance, düzenleyiciler ile olan ilişkilerini düzeltmek için girişimlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde de maksimum kaldıracın 20X’e düşürüleceği açıklanmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner