Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Kurucu Ortağından Elon Musk’a Kripto Para Tepkisi!

Ethereum kurucu ortağı Anthony Di Iorio, etkili kişilerin komik olmaya çalışmak yerine kitleleri kripto para hakkında eğitmeye odaklanması gerektiğine inanıyor.

eth elon musk

Ethereum kurucu ortağı Anthony Di Iorio, etkili kişilerin komik olmaya çalışmak yerine kitleleri kripto para hakkında eğitmeye odaklanması gerektiğine inanıyor.

Ethereum kurucu ortağı Anthony Di Iorio, BNN Bloomberg ile yakın tarihli bir röportajda Tesla CEO’su Elon Musk’a karşı olan memnuniyetsizliğini dile getirdi. Di Iorio, Musk gibi insanların potansiyel olarak büyük miktarda değişim yaratabileceğini iddia ediyor. Bununla birlikte, anlamsız değil, ciddi şeylere odaklanmaları gerektiğine inanıyor:

“Enerjilerinin insanları eğitmeye odaklanmasını ve bu kadar önemli bir şeyle eğlenmemesini gerçekten diliyorum.”

Portföyünde ETH bulunan Musk, meme kripto para birimi Dogecoin’i teşvik ettiği ve Mayıs ayı başlarında piyasa kapitalizasyonunu şaşırtıcı bir şekilde 90 milyar dolara çıkarmaya yardımcı olduğu için kripto para birimi topluluğunun birçok üyesinin öfkesini çekti.

Milyarder, rutin tweet’ler ve meme’lerle kripto para birimini tanıtmaya devam ediyor, ancak sosyal medya etkisi, kripto para birimini son piyasa düzeltmesi sırasında düştüğü büyük bir delikten çıkarmak için faydalı olmuyor. Meme kripto para, 8 Mayıs’ta görülen en yüksek seviyesinden yüzde 72 oranında düştü.

Di Iorio, token’ları pompalamak için teknolojiyi lanse eden kurucuları da eleştirdi. Düzenleyiciler tüm cephelerde sektöre odaklandıkça, Di Iorio kripto para birimi hareketlerine güveniyor:

“Bu durmayacak bir hareket.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner