Yükleniyor...

Charles Hoskinson: ADA Hiç Bu Kadar Güçlü Olmamıştı

Cardano'da Vasil Hard Fork'u ile ilgili yeni gelişmeler yaşanırken Cardano Blockchain kurucusu Charles Hoskinson ADA fiyatı hakkında konuştu.

charles hoskinson ve fud söylemleri

Cardano‘da Vasil Hard Fork’u ile ilgili yeni gelişmeler yaşanırken Cardano Blockchain kurucusu Charles Hoskinson ADA fiyatı hakkında konuştu.

Hoskinson, Cardano’nun hiç bu kadar güçlü olmadığını söyledi.

Hoskinson ADA Fiyatını Değerlendirdi

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ADA’nın düşüşünü değerlendirdi. Twitter hesabındaki paylaşımda kriptonun gerçeklikten koptuğunu yazan Hoskinson, ADA fiyatı hakkında şaşırdığını dile getirdi.

Yaptığı değerlerlendirmede Hoskinson şöyle dedi:

“Cardano şu anda en güçlü zamanında açıkçası, kripto para piyasasındaki birçok proje de oldukça sağlam ama bu fiyata yansımıyor. Tek görülen kırmızı bir deniz. Makro faktörler her daim kazanıyor”

Hoskinson daha iyi günlerin ileride yaşanacağını söylerken Cardano’nun hiç bu kadar güçlü olmadığını da belirtti.

Cardano geçtiğimiz gün kapanışa kadar yaklaşık yüzde 8 düşüş gösterdi. Cardano’nun (ADA) yanında diğer büyük kripto para birimlerinin tamamı düşüş yaşadığını belirtmekte de fayda var. Bu düşüşte Bitcoin (BTC) 19 bin doların altına geriledi. Cardano şu an yazı yazılırken CoinGecko verilerine göre 0,46 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner