Yükleniyor...

Analist Michael van de Poppe, Ethereum Fiyat Tahminini Açıkladı

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, Ethereum'un fiyat seviyesi hakkındaki öngörülerini paylaştı.

Analist Michael van de Poppe Ethereum Fiyat Tahminini Acikladi

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, Ethereum‘un fiyat seviyesi hakkındaki öngörülerini paylaştı.

Michael van de Poppe, Merge hazırlıklarını sürdüren Ethereum (ETH) fiyatı konusundaki görüşlerini paylaştığı bir tweet attı.

Michael van de Poppe’den Ethereum Fiyat Grafiği

Michael van de Poppe, Twitter hesabı üzerinden Ethereum grafiği üzerinde kritik noktaları işaretleyerek yorumlarını paylaştı.

Analist yaptığı paylaşımda, Ethereum’un beklentiyi satın al, haberi sat durumu olduğunu söyledi. Bunu da Bitcoin’deki (BTC) düzeltmeye dayandıran analist, Ethereum’da böyle bir durum oluşabileceği öngörüsünde. Analist yapığı paylaşımda 1350 dolar seviyesine dikkat çekti. Poppe, Ethereum fiyat bazında bir şeyler göstermek istiyorsa 1350 doların üzerinde kalmalı dedi.

Ethereum yazı yazıldığı an itibariyle CoinGecko verilerine göre 1510 dolardan işlem görüyor.

Ethereum’da dün gerçekleşen Bellatrix güncellemesi bir önceki günden fiyatta bir artış yaşatmıştı. Ethereum’da Bellatrix güncellemesi sorunsuz gerçekleştirildi. Ardından akşam saatlerinde BTC bazlı ciddi bir düşüş yaşanmasıyla birlikte Ethereum’da da düşüş yaşandı. Ethereum’da sırada Londra güncellemesi var ve bu da gerçekleştiği takdirde “Merge” gerçekleşmiş olacak. Tüm kripto dünyasının dikkatle gerçekleştiği Ethereum Merge’ü şu anlık sorunsuz olarak ilerliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner