Yükleniyor...

Charles Hoskinson Cardano ve Litecoin’in Birlikte Çalışmasını İstiyor

IOHK CEO'su ve Cardano'nun (ADA) kurucu ortağı Charles Hoskinson, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile, Litecoin'in (LTC) yaratıcısı Charlie Lee'ye iş birliği teklifinde bulundu.

charles hoskinson 1 1280x512

IOHK CEO’su ve Cardano’nun (ADA) kurucu ortağı Charles Hoskinson, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile, Litecoin’in (LTC) yaratıcısı Charlie Lee’ye iş birliği teklifinde bulundu.

İki proje arasındaki zincirler arası iletişimi test edip, güçlerini birleştirmek isteyen Hoskinson’un fikri oldukça ses getirdi. Kendisinin potansiyel iş birliği için birçok fikri olduğunu belirten ünlü CEO, Litecoin ekibinin fikirleri ile birlikte bu iş birliğinin her iki taraf içinde olumlu sonuçlar doğuracağını inancını belirtti.

Geleneksel bağlantıları ile bilinen Litecoin, Mayıs ayında eski oyun yaratıcısı Atari ile güçlerine birleştirmişti. IOHK’da ADA’nın depolanması amacı ile Coinbase Custody ile ortaklık yaptığını açıklamıştı.

Twitter üzerinden yapılan ortaklık teklifine henüz Lee kanadından bir cevap gelmedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner