Yükleniyor...

Charles Hoskinson, Cardano’da (ADA) “Binlerce” Varlık Olduğunu İddia Ediyor

Charles Hoskinson'ın geçtiğimiz sene attığı bir tweet'i "hayalet zinciri" tartışmasını yeniden alevlendirdi.

cardano

Charles Hoskinson’ın geçtiğimiz sene attığı bir tweet’i “hayalet zinciri” tartışmasını yeniden alevlendirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Temmuz 2020’de atmış olduğu bir tweet’e saldıran eleştirmenlere cevap vermek için birkaç tweet attı. Hoskinson, geçtiğimiz sene attığı bu tweet’te Proof of stake blok zincirinin üzerinde yüzlerce varlık, binlerce dApp ve tonlarca ilginç proje olacağını iddia etmişti.

Şimdi, Ethereum sahipleri ve diğer Cardano şüphecileri, iddialı hedeflere ulaşmak için sadece iki hafta kala, bunların hiçbirinin gerçekte olmadığını ifade ediyor. Ancak Hoskinson aslında Cardano’da zaten “binlerce” varlık olduğunu belirtiyor.

Proof-of-stake blok zinciri, çok beklenen Mary hard fork’unun piyasaya sürülmesinden sonra Mart ayında yerel token’ları da eklemişti.

Cardano blok zincirinde gerçekten 6.859 varlık varken, bunlardan sadece ikisi ayda 10.000’den fazla işlem kaydediyor (spacecoin ve ADAX). “Ethereum katili”, Eylül ayı başlarında çok çeşitli merkezi olmayan uygulamalara ev sahipliği yapmasına izin verecek olan akıllı sözleşme yeteneklerini tam olarak kullanıma sunmaya hazırlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x