Yükleniyor...

Bir Ankete Göre Trader’lar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve İki Altcoin’in Yükseleceğini Düşünüyor

Yeni bir anket, piyasa dip seviyelerinden sekerken kripto para trader'larının en çok hangi kripto para biriminde yükseliş yaşanacağını düşündüğüne dair bir fikir sunuyor.

bitcoin ethereum ada altcoin patlama

Yeni bir anket, piyasa dip seviyelerinden sekerken kripto para trader’larının en çok hangi kripto para biriminde yükseliş yaşanacağını düşündüğüne dair bir fikir sunuyor.

Twitter’daki kripto para yatırımcıları arasındaki genel hissi izlemek için tasarlanan anket, katılımcıların 30 token’ı taramalarına ve her biri için yüksek ya da fazla bir tahsis isteyip istemediklerini seçmelerine olanak tanıyor. Sonuçlar, trader’ların Ethereum (ETH) ve ardından Bitcoin’i (BTC) içeren bir portföyü tercih ettiğini gösteriyor.

Akıllı sözleşme blockchain’i Cardano, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ise üçüncü sırada yer alıyor.

E5TJA6YWYAYRfUR

Cardano, Matic ve Solana’nın hemen ardından ise Uniswap (UNI) geliyor. Bunu Chainlink (LINK), Hedera Hashgraph (HBAR), VeChain (VET), Stellar (XLM), Polkadot (DOT ve Aave (AAVE) izliyor. Listenin son sırasında ise Tron (TRX) yer alıyor.

Anket, iki bağımsız geliştirici tarafından oluşturulan ve Real Vision kurucusu Raoul Pal tarafından desteklenen Real Vision Bot tarafından yürütülüyor. Real Vision Bot, katılımcıların oy kullandıkları kripto para birimlerini elinde tutmaları gerekmediğini açıklıyor:

“Elbette kendi konumlarına göre oy verebilirler, ancak aynı zamanda sadece duygularına veya ileriye dönük bakış açısına göre de oy verebilirler.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner