Yükleniyor...
Sponsored

Charles Hoskinson, Cardano’nun Yeni Dönemini Değerlendirdi

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, Voltaire döneminin gelişiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Charles Hoskinson Cardanonun Yeni Donemini Degerlendirdi

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Voltaire döneminin gelişiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano kurucusu Voltaire dönemini ve bu dönemin neler getirdiklerini değerlendirdi. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Voltaire döneminin merkezi olmayan yönetişimin uygulanması için endüstri standardı olacağını iddia ediyor.

Hoskinson, Güncelleme Sonrası Dönemi Hakkında Açıklama Yaptı

InputOutput CEO’su ve Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ilk Cardano geliştirme yol haritasının son aşamasının milyonlarca Cardano kullanıcısının gücünün kilidini açacağı düşüncesinde. Bu dönemde Cardano topluluğu üyeleri, iyileştirme önerileri sunabilecekler ve böylece ağ hakkındaki gidişatı belirleme fırsatına sahip olacaklar.

Blockchain’in gelecekteki gelişimi, sürdürebilir finansman açısından merkeziyetsiz bir mekanizma olan bir hazine sistemi yardımıyla desteklenecek. Hoskinson, Cardano’nun kripto endüstrisinin geri kalanına merkeziyetsiz yönetimin nasıl yapılacağını göstereceğine inanıyor. Ayrıca merkeziyetsiz Voltaire döneminin şimdiden başlamış olduğunu da belirtmekte fayda var.

Input Output, Voltaire’e doğru ilk adım olan Project Catalyst adlı merkeziyetsiz yönetişim programını Ağustos 2020’de başlatmıştı. Ardından yaşanan gelişmelerle Cardano Hard Fork’u olan Vasil’i ise 22 Eylül’de piyasaya başarıyla sürdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x