Yükleniyor...

Bitcoin 19 Bin Dolardan İşlem Görüyor! 3 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 1'lik düşüşle 966 milyar dolara geriledi.

Bitcoin 19 Bin Dolardan Islem Goruyor 3 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 1’lik düşüşle 966 milyar dolara geriledi. Gelin kripto para piyasasındaki son duruma beraber bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano‘daki (ADA) fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? Cardano‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte yüzde 0,4 düşüş kaydetti. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, düşüşle beraber 19 bin seviyesinden işlem görmeye başladı. Bitcoin’in bu düşüşünden tüm piyasa etkilendi. Bitcoin’in bu fiyat seyri kripto paralardaki düşüşün ve sabit seyrin devam edişine işaret etti. Bitcoin bulunduğu hareket bandı itibariyle 19 bin dolarda hareketine devam ediyor.

btc gunluk
Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu seviyelerden tepki alarak yeniden 20 bin dolar bandına tutunması oldukça önemli. Eğer buradan bir düşüş göreceksek bir sonraki durak 17-18 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 20 bin dolar bandına tutunmak olacaktır. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 19 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Piyasadaki düşüş yönündeki hareketler Ethereum’a da ciddi momentum kaybettirdi. Bu bağlamda Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 1,5’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

ethereum gunluk
Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki hedef tekrardan 1.300 dolar seviyesine tutunması diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1.000 dolar bandı olabilir. Analizimizin hazırlandığı an itibariyle Ethereum 1.291 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Cardano (ADA) Son Durum

Kripto para piyasasının en popüler 8. coini olan Cardano da bir alt desteğine kadar geriledi. Vasil Hard Fork’u gerçekleşen Cardano’da beklenilenlerin aksine piyasa koşullarından dolayı fiyattaki düşüş baskısı değişmedi. Bu bağlamda Cardano CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 1,9’luk düşüş yaşadı.

ada gunluk
ADA’nın günlük grafiği

Cardano’daki kritik bölgeler şu anki 0.41 dolar direnci ile 0.43 desteği diyebiliriz. Cardano yazının yazıldığı an itibariyle 0.41 dolar desteğinin üzerinde işlem görüyor.

Cardano’nun anlık fiyatı için tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner