Yükleniyor...

Charles Hoskinson Cardano’yu Eleştirenlere Yanıt Verdi

Charles Hoskinson Cardano'yu (ADA) teknolojisi olmayan bir dine benzetenlere yanıt verdi.

Charles Hoskinson Cardanoyu Elestirenlere Yanit Verdi

Charles Hoskinson Cardano’yu (ADA) teknolojisi olmayan bir dine benzetenlere yanıt verdi.

Cardano’nun hisse kanıtı (proof-of-stake) blok zincirini oluşturan IOG şirketinin başkanı olan Hoskinson, geçtiğimiz günlerde kripto sektöründen isimlerin bir araya gelerek yaptığı bir podcast’deki eleştirilere sert çıktı. Podcast’te tüm akıllı büyük para yöneticilerinin Cardano’ya yatırım yapmaktan kaçınıldığından bahsedilmiş, teknolojik gelişmeyi kaçırdığı söylenmişti.

Twitter’da bir kullanıcı tarafından yayınlanan bir bölüme yorum yapan ve podcast’te de yer alan Haseeb Qureshi, bu insanların en büyük hisse kanıtı blokzinciri ve tokeni ADA’yı düşünmediklerini söylerken kripto paranın teknoloji ve din kombinasyonu bir şey olduğunu söyledi. Bir kripto paranın her ikisine sahip olması gerektiğini söyledi.

Podcast’te yer alan başka bir konuk ise Cardano ve Charles Hoskinson’un Ethereum ve Solana’dan farklı olarak blokzincirlerini acele etmeden ve her ayrıntıya dikkat etmeden geliştirmeyi benimsediklerini söyledi. Daha derin ve akademik yapma yaklaşımlarından dolayı Cardano’yu kıyaslamak için henüz yarışın başında olduğumuzu belirtt.

Ancak Cardano hakkında endişelendiren şeyin bu blok zincir üzerinde çok fazla geliştirme ve faaliyet olmaması. Bunun dışında Cardano ağı üzerine entegre çok da fazla proje olmadığı da belirtildi.

Hoskinson Eleştirilere Twitter’dan Cevap Verdi

Cardano’nun hisse kanıtı blokzincirini oluşturan IOG şirketinin başkanı olan Hoskinson, eleştirilere attığı ironik bir tweet ile cevap vererek tüm geliştirici ekibinin çantalarını toplaması, akademik araştırma merkezinin kapatılması ve yüzlerce mühendisini de işten çıkarması gerektiğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner