Yükleniyor...

Cardano Balinaları Yüklü Miktarda ADA Aldı

Son Santiment verileri Haziran ayında gerçekleşen büyük ADA alımlarının Ağustos'ta tekrar başlayabileceğini gösterirken eş zamanlı olarak Cardano balinaları yüklü miktarda ADA alımı gerçekleştirdi.

Cardano Balinalari Yuklu Miktarda ADA Aldi

Son Santiment verileri Haziran ayında gerçekleşen büyük ADA alımlarının Ağustos’ta tekrar başlayabileceğini gösterirken eş zamanlı olarak Cardano balinaları yüklü miktarda ADA alımı gerçekleştirdi.

Analitik Şirketi Santiment son dönemde ADA satın alımlarını arttığını ve bu eğilimin Ağustos’ta da devam etmesi halinde durumun ilginçleşebileceğini söyledi.

Balinalar ADA’nın Peşinde

Analitik Şirketi Santimen göre hacmi 138 milyon dolara ulaşan Cardano’nun tokeni ADA’nın tokenin fiyatının düşmesinin birkaç hafta ardından balina ve köpek balıkları olarak tabir edilen adreslerce alınmaya başlandığını söyledi.

Temmuz ayı başlarında da ADA biriktiren balinalar, o dönemlerde 10 bin-100 bin miktarı ADA’yı cüzdanlarında tutuyorlardı. Bu cüzdanlar bir ay içerisinde toplamda 79,1 milyon dolar değerinde ADA satın aldılar.

Charles Hoskinson’dan Volatilite Açıklaması

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ADA’nın yaşadığı oynaklıktan şikayet eden bir kullanıcıya yanıt verdi.

Hoskinson, kripto sektöründeki volatilitenin son derece normal olduğunu dile getirerek, kendisini kripto para sektörü üzerinde hiçbir kontrolünün bulunmadığını hatırlattı.

Sözlerine “kripto para piyasaları yükselip düşünüyor” şeklinde devam eden Hoskinson, bu kullanıcının kripto para sektörünü anlamadığını savundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner