Yükleniyor...

Charles Hoskinson, Kripto Para Borsasını Hedef Aldı

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto borsası Gemini'nin ADA'yı listelememesini olumlu değerlendirdi.

Charles Hoskinson Kripto Para Borsasini Hedef Aldi

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto borsası Gemini‘nin ADA‘yı listelememesini olumlu değerlendirdi.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, sosyal medya platformu Twitter üzerinden aktif paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Hoskinson, son zamanlarda Ethereum tarafına yaptığı eleştiriler ve kripto piyasasına yönelik değerlendirmeleriyle öne çıktı. Cardano kurucusu, FTX olaylarını da Twitter üzerinden yoğun bir şekilde tartıştı. Kripto endüstrisinin en aktif aktörlerinden birisi olan Hoskinson, son olarak Gemini durumuna değindi. Hoskinson, Gemini‘nin ADA‘yı listelememesinin olumlu olduğunu ifade etti.

Charles Hoskinson, Kripto Borsası Gemini Hakkında Konuştu

Twitter üzerinden sohbet odası oluşturan Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, ADA‘nın Gemini‘de listelenmemesine değindi.

Hoskinson, Gemini listelemesinin gerçekleşmemesini olumlu değerlendirdi. Cardano kurucusu, “Hala Gemini’de listelenmiyoruz. Görünüşe göre bu muhtemelen iyi bir şey çünkü FTX de bizi listelemedi” dedi.

Ayrıca Hoskinson, en büyük kripto para birimlerinden birisi olan ADA‘nın Coinbase‘de listelenmesinin uzun sürdüğüne de değindi. ABD merkezli Coinbase, ADA listelemesinde oldukça beklemişti.

Cardano kurucusu, dürüstlükten uzak açıklamalar ve sektörün çalkantılı süreçlerine rağmen projesinin duruş sergilediğini savundu. Projenin ilerlemediğini iddia edenlere karşı Hoskinson, “Geliştirme faaliyeti olmadığını söylemek küstahça bir yalandır.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner