Yükleniyor...

Chiliz (CHZ) Neden Yükseliyor? 25 Nisan 2023

Bitcoin'in (BTC) değer kaybemesi sonrasında birçok altcoin'de ciddi düşüşler görüldü, güçlü bir duruş sergileyip yükselişe geçen Chiliz (CHZ) nasıl ilerliyor?

chz coin

Bitcoin’in (BTC) değer kaybemesi sonrasında birçok altcoin’de ciddi düşüşler görüldü, güçlü bir duruş sergileyip yükselişe geçen Chiliz (CHZ) nasıl ilerliyor?

Bugünlere satış ağırlıklı ilerleyen altcoin’ler, ciddi değer kayıpları yaşayabiliyor. Günün en çok yükselen coin’leri arasında yer alan Chiliz (CHZ) uzun zaman sonra atak yaparak, CHZ ekosistemini yeniden canlandırdı. Spor odaklı hizmetler sağlayan CHZ, özellikle de futbol liglerinin sonlarına yaklaşılmasıyla birlikte daha da büyük heyecan yakaladı. Türkiye kripto ekosisteminde de büyük bir kitleye sahip olan CHZ, bu yükselişlerinin devamını getirebilecek mi?

Ekran Resmi 2023 04 25 15.44.30

Chiliz (CHZ) Grafik Analizi

0.1150 fiyatlarından yükselişin ateşini yakan CHZ, güncel olarak 0,125 dolar seviyelerine gelmiş durumda. Günlük, haftalık ve aylık açılış fiyatının üzerinde alıcı bulan CHZ, yükseliş yönlü hedeflerini sürdürebilmesi için 0,133 dolar değerini aşması ana kriterlerden biri. Geniş zaman dilimi ele alındığında 0,143 ve 0,147 dolar seviyelerinin önemli direnç değerleri olduğu karşımıza çıkıyor. BTC’nin altcoin’leri sarsmaya devam etmesi ise CHZ tarafında 0,120 ve 0,115 dolar değerlerine kadar geri çekilmeye yol açabilir.

Ekran Resmi 2023 04 25 15.50.56

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner