Yükleniyor...

Üç yıl bekledi 419x yaptı: Gizemli yatırımcı sahnede!

Kimliği belirsiz bir Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı, 2021'de aldığı SHIB'lerin bugün itibarıyla satarak parasını 419'a katladı.

shiba ınu köpek

Kimliği belirsiz bir Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı, 2021’de aldığı SHIB’lerin bugün itibarıyla satarak parasını 419’a katladı.

Memecoin furyası son gaz devam ederken kripto yatırımcılarının transferleri ve kazançları dikkat çekmeye devam ediyor. Gizemli bir SHIB yatırımcısı, 31 Ocak 2021’de merkeziyetsiz borsa olan Uniswap’te 2.715 dolar maliyetle 48,09 milyar SHIB satın aldı. Yaklaşık üç buçuk yıl boyunca memecoin’i elinde tutan kullanıcı, bu sabah tüm SHIB’lerini satarak 1,2 milyon dolar kazanç elde ett.

Memecoin çılgınlığı hız kesmiyor

Son zamanların en güçlü trendi memecoin’ler, kripto piyasasını sömürmeye devam ediyor. Özellikle de PEPE, WIF, SHIB ve FLOKI’nin sert yükselişleri bu dönemde dikkat çekti. BTC ve ETH’nin stabil seyretmesine rağmen memecoin’lere çok fazla talep gösteriliyor. Kripto yatırımcıları ise bu gelişmeden dolayı ikiye bölünmüş durumda. Bir kesim memecoin’lerdeki yükselişin sürmesini, diğer kesim ise memecoin’lerdeki paranın farklı projelere dağılmasını istiyor. Memecoin furyası bir süre daha sektörü meşgul edecek gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner