Yükleniyor...

Chiliz (CHZ) Yükselişini Sürdürüyor, Analistler CHZ Hakkında Ne Diyor?

Dünyada ve ülkemizde birçok spor kulübü ile anlaşma sağlayan Chiliz (CHZ), popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

chiliz chz fiyat

Dünyada ve ülkemizde birçok spor kulübü ile anlaşma sağlayan Chiliz (CHZ), popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Kripto para birimi daha çok insan tarafından tanındıkça, yatırımlar da bu altcoin’e akmaya başladı. CHZ, Coingecko verilerine göre son 1 saatte %2, son 24 saatte %75, son 1 haftada %280 ve son 1 ayda %1665 oranında değer kazandı.

Peki CHZ’nin bu yükselişi hakkında analistler ne söylüyor? Kripto para topluluğunun popüler isimlerinden Berke Oktay, CHZ ile birlikte RVN ve IOTA örneklerini de vererek, fiyatın yükselmesiyle talebin arttığını dile getirdi. Oktay, “Sadece birkaç ay önce $CHZ $RVN $IOTA çok ucuzken yüzlerine bakılmıyordu. Hatta bunları konuşmak bile ayıplanıyordu. Şimdi almak için sıraya giriliyor neredeyse. Fiyat yükseldikçe talep artıyor, talep olduğu için yükselmiyor aslında” ifadelerini kullandı.

Bir diğer önemli yerli analistlerden Fatih Online ise elindeki CHZ’leri 30’a katladığını, bir tane bile satmadığını ve rallinin devam ettiğini dile getirdi.

Bir diğer analist Selcoin ise CHZ’nin bakkal ve manavın dahi diline dolandığını ifade ederek, “Teknik analizin ağzına vura vura yükselmiş durumda. Biz kısa vade aldık kaçtık ama kaçan balık daha büyükmüş. O yüzden sabırla elinde tutan asıl yatırımcısına bereketli olsun diyelim” diye konuştu.

Yerli kripto para topluluğundan bir diğer isim Erhan Ünal ise “satış baskısı” uyarısında bulundu. Ünal, soyunma odasında kilitli durumda olan CHZ’lerin kilidinin açılması halinde piyasada satış baskısı olabileceğini dile getirdi. Ünal, güncel kilitli CHZ sayısının Socios verilerine göre 460 milyon olduğunu ifade etti.

Chiliz Trend Topic Oldu

Chiliz, Twitter’da çok konuşlan konuların dahil olduğu Trend Topic listesine girdi. TT olan Chiliz hakkında 4093 tweet atıldı. Chiliz şu anda kripto para piyasasına özellikle yeni dahil olanların ilgisini çeken coin’lerden birisi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x