Yükleniyor...

Chiliz Taraftar Tokenlarını Listelemek İçin FTX ile Ortaklığını Duyurdu

Chiliz, taraftar tokenlarını da listelemek için dünyaca ünlü borsa FTX ile anlaşma sağladı.

ftx

Chiliz, taraftar tokenlarını da listelemek için dünyaca ünlü borsa FTX ile anlaşma sağladı. Dünya çapındaki milyonlarca sporsever bu dijital varlıklara FTX borsasından erişim sağlayacak.

Dünyanın önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz ($CHZ), bugün FTX ile bir ortaklık kurdu ve Taraftar Tokenlarını FTX borsasında listelemek için FTX ile partnerliğini duyurdu.

Chiliz taraftar tokenları Socios.com’da nüfuza, VIP deneyimlerine, ödüllere, oyunlara, özel içeriğe, sohbet forumlarına ve yarışmalara erişmesine olanak tanıyan tahsil edilebilir, takas edilebilir dijital varlıklardır. 2021’in başından bu yana, dünyanın dört bir yanından büyük kulüpler ve taraftarlar ile anlaşan şirket büyüme dönemi geçirdi. FC Barcelona, ​​Juventus, Paris Saint-Germain, AC Milan, Arsenal ve Manchester City gibi 60 büyük spor organizasyonu Chiliz ile ortaklık kurdu.

FTX CEO’su Sam Bankman Fried konuyla ilgili şunları söyledi:

“FTX ile her zaman inovasyonun ön saflarında yer almak istiyoruz. Chiliz ile olan bu ortaklık aracılığıyla Taraftar Tokenlarını platformumuza getirmek, kullanıcılarımıza destekledikleri ekiplerle etkileşim kurmanın yeni bir yolunu sunuyor. Chiliz ile işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

Chiliz’in dünya genelinde 160’tan fazla çalışanı var ve bu sayı 2021’in sonunda 200’e ulaşacak. Şirket Madrid, İstanbul ve São Paulo’da yeni merkezler açtı. Yakın gelecekte Kuzey Amerika’da ofis açacak.

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şöyle konuştu;

“2021’de küresel spor endüstrisi Taraftar Tokenlerinin devasa potansiyelini gördü. Bu dijital varlıklar, dünya çapında milyonlarca hayranın, dünyanın önde gelen iş ve spor medyasının dikkatini çekti, ancak potansiyelimizin yalnızca %10’undayız. Blockchain/kripto alanında, günümüzünki gibi ortaklıklar, büyümek için iyi bir yol.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner