Yükleniyor...

Chiliz, UFC ile Taraftar Token’ı İçin Anlaşma Sağladı

Dünyanın önde gelen dövüş sanatları organizasyonu olan UFC ve spor ve eğlence endüstrileri için önde gelen bir blockchain sağlayıcısı olan Chiliz, Socios.

ufc

Dünyanın önde gelen dövüş sanatları organizasyonu olan UFC ve spor ve eğlence endüstrileri için önde gelen bir blockchain sağlayıcısı olan Chiliz, Socios.com üzerinden UFC Taraftar Token başlatma planlarını duyurdu.

Taraftar token’ları, Chiliz blok zincirinde başlatılıyor ve token sahiplerine, Socios.com’da taraftar oylaması, VIP ödülleri, özel promosyonlar, AR içerikli özellikler, sohbet forumları, oyunlar ve yarışmalar gibi özel içerik ve fırsatlara erişim sağlar.

UFC, Avrupa futbol devleri FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, AC Milan, Galatasaray ve Manchester City gibi taraftar token’ları için Chiliz ile ortaklık kuran 26 büyük spor kulübüne sahip güçlü bir ağa katılıyor. UFC taraftar token’ının Haziran ayında Socios.com’da piyasaya sürülmesi planlanıyor ve 20 milyon arza sahip olacak.

Chiliz, 2021 için büyük küresel genişleme planlarına sahip ve ABD, İngiltere, Asya ve Güney Amerika’da daha birçok taraftar token lansmanını hedefliyor. Chiliz ayrıca, Avrupa’daki mevcut varlığını arttırmayı planlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner