Yükleniyor...

Chiliz ve Rakuten Europe, Taraftar Token’ı Ortaklığı Başlattı

Socios.

chiliz

Socios.com hayran etkileşim platformunun arkasında bulunan blokchain girişimi Chiliz, Rakuten Europe ile bir ortaklık duyurdu. Bu ortaklık kapsamında İspanya, İngiltere ve Almanya’daki müşteriler, taraftar token’larını kullanmak için Rakuten puanlarını kullanabilecek.

Bunlar, sahiplerine oy hakları, VIP ödülleri, kulüp ve sponsor promosyonları, AR etkin özellikler ve Socios.com’da süper hayran tanınması gibi avantajlar sağlayan tahsil edilebilir, ticareti yapılabilir dijital varlıklardır. Rakuten bu kapsamda FC Barcelona ($BAR), Paris Saint-Germain ($PSG), Juventus ($JUV), Atlético de Madrid ($ATM), AS Roma ($ASR), Galatasaray ($GAL), AC Milan ($ACM) token’larını desteklemeye başladı.

0a QkXTJ435a0Z h 1

Manchester City gibileri de dahil olmak üzere daha fazlası ekosistemine eklenecek ve ortaklık Avrupa ve dünya çapında ek pazarlara genişleyecek. Chiliz ve Rakuten, kullanıcılarının her iki platformla da özgürce arayüz oluşturabilecekleri küresel bir alan yaratmak amacıyla daha fazla entegrasyon araştıracak.

Chiliz ayrıca Rakuten blockchain laboratuvarı ile birlikte çalışacak ve Rakuten, Chiliz blok zinciri için resmi bir node doğrulayıcısı olacak. Rakuten Europe’dan Cédric Dufour şunları söyledi:

“Hedefimiz, bölgedeki başka hiçbir şeye benzemeyen yenilikçi, müşteri odaklı bir üyelik programı oluşturmak. Bunun anahtarı, büyük değer, benzersiz teklifler ve tüketiciler için özel özelliklerin doğru karışımını sunmaktır.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus, “Rakuten, FinTech ve çevrimiçi ticarette küresel bir güç merkezidir ve bu yeni ortaklığın bize sunduğu büyük potansiyelden çok heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner