Yükleniyor...

Chiliz’de (CHZ) Neler Oluyor? Dikkat Çekici Yükseliş!

Yüzde 10'luk bir yükselişe imza atan Chiliz (CHZ), günün en çok yükselen coin'i oldu, Güncel olarak CHZ grafik analizi.

chz

Yüzde 10’luk bir yükselişe imza atan Chiliz (CHZ), günün en çok yükselen coin’i oldu, Güncel olarak CHZ grafik analizi.

Türkiye kripto ekosisteminde de büyük bir pay sahibi olan CHZ, bugün yüzde 10’luk bir artış göstererek günün en çok değer kazanan coin’i olmayı başardı. Yüzde 10,09’luk bir performans sergileyen CHZ, bu yükselişiyle birlikte yatırımcılarını heyecanlandırarak CHZ ekosisteminde de pozitif havayı beraberinde getirdi. Son haftalardaki gelişmeleriyle ön plana çıkan CHZ, bu durumu fiyatlamasına yansıtmış görünüyor.

Ekran Resmi 2023 04 08 17.48.58

Chiliz (CHZ) Grafik Analizi

0.1150 fiyatlarından yükseliş hareketini fitilleyen CHZ, güncel olarak 0,14 dolar seviyelerine gelmiş durumda. Kısa zamanlı grafik diliminde oluşturduğu yükselen trendden bir süredir tepki yiyen CHZ, bu trendi aşarak sert bir yükselişe yelken açtı. 0.143 dolar seviyelerini anlık olarak test eden CHZ, yükselişlerin devam edebilmesi için 0.143 ve 0,1473 dolar seviyelerini geçmesi önemli kriter halinde. Yükselen trend yapısının ihmal edildiği durumda düşüş eğilimi şiddetlenebilir. İlk olarak 0.133 dolar seviyesinin destek olarak çalışıp daha sonrasında sırasıyla günlük açılış ve 0.125 dolar seviyelerinin destek görevi görmesi büyük önem taşıyor.

Ekran Resmi 2023 04 08 17.45.11

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner