Yükleniyor...

Çin 16. Kripto Para Sıralamasını Yayınladı!

Çin hükümeti destekli Çin Bilgi ve Endüstri Geliştirme Merkezi (CCID), yılın ilk kripto para projeleri derecelendirme listesini yayınladı.

Çin Kripto Para Sıralaması

Çin hükümeti destekli Çin Bilgi ve Endüstri Geliştirme Merkezi (CCID), yılın ilk kripto para projeleri derecelendirme listesini yayınladı.

Listeye iki kripto para birimi daha katılırken, kripto para birimleri temel teknoloji, uygulanabilirlik ve yaratıcılık olmak üzere üç ayrı kategoride değerlendiriliyor. 16.sı yayınlanan liste CCID tarafından iki ayda bir güncelliyor.

Zirvede EOS Var

EOS genel sıralamada ilk sırada yer alırken, onu sırasıyla TRON ve Ethereum takip ediyor. En büyük kripto para Bitcoin 15. listede 9. sırada yer alırken bu son listede 11. sıraya, Bitcoin Cash ise 27. sıradan 34. sıraya düştü.

Bu arada, Nuls 4. sıradan 10. sıraya, Bithares 8. sıradan 24. sıraya, Waves 12. sıradan 22. sıraya, Zilliqa 13. sıradan 25. sıraya ve Tezos 26. sıradan 33. sıraya düştü. Öte yandan en büyük üçüncü kripto para XRP’nin ihraççısı Ripple 18. sıradan 13. sıraya, Cosmos ise 24. sıradan 14. sıraya yükseldi.

Listenin Yeni Üyeleri

IOST genel sıralamada altıncı sırada yer aldı. Gxchain daha önce listede yer almıştı, ancak Ekim güncellemesinde kaldırılmıştı. Şimdi 7. sıraya yerleşerek geri döndü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner