Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) %4593 Yapacağını Önceden Bilen Göstergeden Ethereum (ETH) Sinyali

Bitcoin’i (BTC) tarihi zirveye ulaşmadan önce sinyal veren bir gösterge şimdi Ethereum (ETH) için geri döndü.

Bitcoin’i BTC 4.593 Arttıran Sinyal Şimdi Ethereum ETH İçin Gözüktü

Bitcoin’i (BTC) tarihi zirveye ulaşmadan önce sinyal veren bir gösterge şimdi Ethereum (ETH) için geri döndü. En son göstergeden gelen bu sinyal ile BTC yüzde 4593’lük artış sağlayan bir ralli yaşamıştı.

Ethereum (ETH) Bitcoin’ni Takip Edebilir

Twitter’daki popüler kripto para analisti Alunaut, son tweet’te ETH fiyatının Ichimoku Cloud’da boğayı geçtiğini bildirdi.

Ichimoku Kinko Hyo olarak da bilinen gösterge, destek ve direnç seviyelerini tanımlayan, trendi takip eden ve potansiyel trend değişimlerini tespit eden çeşitli indikatörlerin birleşimidir.

Aynı gösterge, 2016 yılının Nisan ayında BTC için sinyal vermiş, o zaman yaklaşık 430 dolar civarında işlem gören Bitcoin, sinyalin gelmesinden sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarak 20.000 doları aşmıştı.

Yatay Trend Devam Ediyor

Son günlerde kripto para piyasası Bitcoin liderliğinde yatay trendde. Analistler BTC’nin bir sonraki hamlesinin piyasanın kaderini belirleyeceğini düşünüyor. Kripto para analisti DonAlt, BTC’nin 9.184 doların altına düşmesi durumunda kısa vadede piyasada “süper düşüş” yaşanabileceği konusunda uyarıyor.

Analiste göre, Bitcoin’in fiyatı düşmeye başlarsa, haftalık ve aylık grafiklerde gözüken 7.900 dolarlık destek alanına gerileyebilir. DonAlt, ayrıca bu senaryonun onaylanmasının BTC’nin aylık kapanışına bağlı olduğunu belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner