Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Altcoin Haberleri Analistlere Göre Ripple (XRP) Yeni Bir Rallinin Eşiğinde

Analistlere Göre Ripple (XRP) Yeni Bir Rallinin Eşiğinde

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasasında son birkaç gün pek iyi geçmedi. Piyasa, Bitcoin, Ethereum ve XRP’de verilen büyük kayıplar sebebiyle düşüş baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Özellikle bu süreçte XRP’de sert düştü. Popüler altcoin, 0,34 dolarlık zirvesinden 0,26 dolara kadar geriledi. Bu düşüş ile yarıda kalan boğa koşusu kripto para hakkında olumsuz duyguların yükselmesine sebep oldu fakat verilen kayıplara rağmen analistler XRP’nin boğa koşusuna kaldığı yerden devam edip boğaları tekrar safına çekebileceğine inanıyor.

XRP Artış İçin Hazırlanıyor

Popüler kripto analisti CJ, XRP grafiğinin kısa bir süre sonra yukarı yönlü güçlü bir atılım yaşayabileceğinin emarelerinin oluştuğunu öne sürdü.

Analist, paylaştığı grafikte, XRP’nin son iki hafta boyunca düşen kama deseninin sonuna geldiğini ve yukarı doğru kırmak için hazırlandığını belirtti. Düşen kamanın destek bölgesinin 0,24 dolar olduğunu söyleyen CJ, XRP’nin bu oluşumu kırarak 0,35 dolara kadar çıkmasını bekliyor.

Daha önce XRP’nin %1000 yapacağını gösteren indikatörden sinyal geldiğini de sizlerle paylaşmış, Twitter’daki popüler kripto para analisti HODL2100K, IchiEMA indikatörünün kripto para biriminin haftalık grafiğinde satın alma sinyali verdiğini duyurmuştu. Bu sinyal ile XRP, 2017’nin sonunda 0,20 dolardan 3 dolara giden muazzam bir ralli görmüştü.

Başka bir popüler kripto para analisti Financial Survivalism, paylaştığı son analizinde kısa vadede XRP’nin 0,70 dolara ulaşacağını belirtti. Öte yandan XRP üzerinde yeni bir analiz yöntemi deneyen teknik analiz gurusu Peter Brandt ise kripto para biriminin %23 değer kaybederek 0,2071 dolara düşeceği görüşünde.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakNewsbtc
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar