Yükleniyor...

Çin Merkez Bankası, Kripto Paralarla İlişkili Bir Şirketin Web Sitesini Engelledi, Bitcoin (BTC) Düşüşe Geçti

Çin Merkez Bankası, kripto para ticareti için yazılım hizmetleri sağladığından şüphelenilen bir şirketin web sitesini engelledi.

cin

Çin Merkez Bankası, kripto para ticareti için yazılım hizmetleri sağladığından şüphelenilen bir şirketin web sitesini engelledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg Terminal ve 8BTC’ye göre Beijing Tongdao Cultural Development Co., Ltd.’nin kripto para ticareti konusunda hizmet sağladığından şüpheleniliyor ve web sitesi Çin Halk Bankası’nın (PBoC) bir departmanı tarafından engellendi. Çin Merkez Bankası, işletmelere ve bankalara kripto para işlemlerine katılmamaları veya kripto ticareti veya madencilik şirketlerine hiçbir şekilde yardım etmemeleri gerektiğini bir kez daha hatırlattı.

Beijing Tongdao Cultural Development’ın Çin Merkez Bankası İşletme Departmanı tarafından kripto para ticareti için yazılım sağladığından şüphelenildi. Bu, Çin hükümetinin ülkedeki kripto para ticareti ve kripto para madenciliği ile ilgili son bankasına rağmen gerçekleşti.

Bitcoin, Ethereum ve diğer PoW kripto para madencileri ya işlerini kaybediyor ve platformlarını satıyor ya da Çin’den ayrılarak, ucuz elektriği olan daha dost ülkelere ya da Kanada ya da Kazakistan gibi daha dost hükümetlere taşınıyor.

Bitcoin, bu haberlerin ardından düşüşe geçti. BTC, yazının yazıldığı sırada 34.000 seviyesi civarlarında işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x