Circle'dan Kara Liste Hamlesi • Coinkolik
Yükleniyor...

Circle’dan Kara Liste Hamlesi

Circle, potansiyel güvenlik ihlali nedeniyle Multichain'den önemli miktarda fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

circle kayip verdi

Circle, potansiyel güvenlik ihlali nedeniyle Multichain’den önemli miktarda fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

USDC’nin yaratıcısı olan Circle, üç hesabı askıya aldı. Circle, Multichain’den çok miktarda fon çalan üç adresi kara listeye alındığı açıklandı.

USDC’nin İhraççısı Circle, Üç Hesabı Kara Listeye Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Circle, potansiyel bir güvenlik ihlali nedeniyle Multichain adlı zincirler arası köprü platformundan önemli miktarda fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

Güvenlik firması PeckShield, bu endişe verici durumda yer alan varlık USDC‘nin yaklaşık 63 milyon dolarının dondurulduğunu belirtti. Olay, Multichain’in Fantom, Moonriver ve Dogechain’deki köprü dağıtımlarından çeşitli üçüncü taraf cüzdanlara gizemli bir şekilde aktarılan toplam değeri 126 milyon dolar olan kripto varlıkları içeriyordu.

Circledan Oltalama Saldirisina Karsi Uyari

Bu olayın ardından Multichain resmi hesabından bir Tweet atarak şu ifadelere yer verdi:

“Multichain hizmeti şu anda durdurulmuş durumda ve tüm köprüleme işlemleri kaynak zincirlerinde takılı kalacak. Gelecekteki bir süreç için onaylanmış bir devam etme süresi bulunmamaktadır. Şu anda Multichain köprüleme hizmetini kullanmaktan kaçının.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x