Yükleniyor...

Circle’dan Kara Liste Hamlesi

Circle, potansiyel güvenlik ihlali nedeniyle Multichain'den önemli miktarda fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

circle kayip verdi

Circle, potansiyel güvenlik ihlali nedeniyle Multichain’den önemli miktarda fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

USDC’nin yaratıcısı olan Circle, üç hesabı askıya aldı. Circle, Multichain’den çok miktarda fon çalan üç adresi kara listeye alındığı açıklandı.

USDC’nin İhraççısı Circle, Üç Hesabı Kara Listeye Aldı

Circle, potansiyel bir güvenlik ihlali nedeniyle Multichain adlı zincirler arası köprü platformundan önemli miktarda fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

Güvenlik firması PeckShield, bu endişe verici durumda yer alan varlık USDC‘nin yaklaşık 63 milyon dolarının dondurulduğunu belirtti. Olay, Multichain’in Fantom, Moonriver ve Dogechain’deki köprü dağıtımlarından çeşitli üçüncü taraf cüzdanlara gizemli bir şekilde aktarılan toplam değeri 126 milyon dolar olan kripto varlıkları içeriyordu.

Circledan Oltalama Saldirisina Karsi Uyari

Bu olayın ardından Multichain resmi hesabından bir Tweet atarak şu ifadelere yer verdi:

“Multichain hizmeti şu anda durdurulmuş durumda ve tüm köprüleme işlemleri kaynak zincirlerinde takılı kalacak. Gelecekteki bir süreç için onaylanmış bir devam etme süresi bulunmamaktadır. Şu anda Multichain köprüleme hizmetini kullanmaktan kaçının.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner