Circle, Japonya'da Stablecoin Çıkarmayı Planlıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Circle, Japonya’da Stablecoin Çıkarmayı Planlıyor

Ödeme hizmetleri sunan Circle'ın CEO'su Jeremy Allaire, stablecoin'leri yöneten yeni kuralların yürürlüğe girmesiyle Japonya'da yeni hamleler düşünüyor.

circle kayip verdi

Ödeme hizmetleri sunan Circle’ın CEO’su Jeremy Allaire, stablecoin’leri yöneten yeni kuralların yürürlüğe girmesiyle Japonya’da yeni hamleler düşünüyor.

Stablecoin ihraççısı Circle’ın kurucu ortağı ve CEO’su olan Jeremy Allaire, Circle’a ait yeni yasanın 1 Haziran’da yürürlüğe girmesiyle birlikte Japonya’da bir sabit para çıkarmayı düşündüğünü söyledi. Ayrıca Allaire, stablecoin’lerin sınır ötesi ticaret, döviz işlemleri ve küresel ticaret için daha yaygın bir şekilde kullanılması durumunda Japonya’nın son derece büyük bir pazar haline geleceğini vurguladı.

Stablecoin credibility 1

Circle, Japonya Pazarına Güveniyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz ay Japonya’da bulunan Circle ekibi, bu alandaki ortalıklarla ilgilendiğini ve gelişime açık bir pazara sahip olduğunu belirtti. Ek olarak Japonya’da stablecoin çıkarmayı hedefleyen Circle, bu planlamayı asıl olarak 1 Haziran’daki yeni yasanın yürülüğe girmesiyle birlikte netleştirdiğini ifadelerine ekledi.

Stablecoin’lerdeki faaliyetlerin artmasıyla birlikte yeni ülkelere genişlemenin faydalı bir karar olacağını savunan Jeremy Allaire, bu ülkeler arasında Japonya’nın öne çıktığını ve ülkenin birçok koşula uygun olduğunu açıkladı. Japonya pazarına olan güvenini dile getiren Allaire, Circle’ın hangi adımlar atacağı konusunda merak yarattı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x