Yükleniyor...

CZ, Yüksek Hacim Bekliyor

Binance'in CEO'su Changpeng Zhao (CZ) yüksek hacim beklediğini ve platformun ona göre adapte edildiğini söyledi.

binance

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ) yüksek hacim beklediğini ve platformun ona göre adapte edildiğini söyledi.

Kripto para piyasası spot Bitcoin ETF’lerinin ardından ufak çaplı bir yükseliş yaşadı. Bununla birlikte Binance CEO’sundan piyasanın ilerleyen dönemdeki olası senaryosu hakkında açıklama yaptı.

Binance CEO’su CZ Piyasada Yüksek Hacim Bekliyor

Binance CEO’su CZ, yüksek işlem hacmi bekleyerek platformu harekete geçirmeye hazırlanıyor. Changpeng Zhao, Binance’in önümüzdeki altı ila 18 ay içinde daha yüksek kripto ticaret hacimlerine hazırlanmak için “çok fazla hazırlık” yaptığını ifade etti.

Zhao, yaklaşan Bitcoin halving’i gibi tarihsel kalıplar ve olaylar nedeniyle dalgalanmalar beklediğini belirtti. Bir Twitter Spaces etkinliği sırasında yaptığı açıklamada, Binance’in artan ticaret hacmi için platformunu hazırladığını ve gelecek altı ila 18 ay boyunca artan aktiviteye karşı “çok fazla hazırlık” yaptıklarını söyledi.

binance esnek kredi

Zhao, Bitcoin’in dört yıllık boğa döngülerine dayanan tarihsel döngüsüne göre, bir sonraki boğa koşusunun 2025 yılında gerçekleşebileceğini de sözlerine ekledi. Bununla birlikte geleceği tahmin etmenin zor olduğunu ve kripto para piyasasının uzun vadede yükselişini sürdüreceğini düşündüğünü belirtti. Her zaman iyimser olduğunu ve kripto sektöründe büyüme için hala çok fazla potansiyel olduğunu vurguladı.

Zhao, ayı piyasasının devam etmesi durumunda bile Binance’in “sürekli dayanıklılığa” sahip olduğunu ifade etti. Ayrıca, şirketin şu anda ABD’deki düzenleyicilerle bir yasal mücadele içinde olduğunu ve Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından federal yasaları ihlal ettiği iddiasıyla dava edildiğini belirtti. Zhao, devam eden davalarla ilgili olarak Binance’in “mümkün olan en uygun, makul ve karşılıklı olarak kabul edilebilir çözümü” aradığını dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner