Yükleniyor...

CZ, SEC’in Anlaşmasının Ardından Açıklama Yaptı

Binance CEO'su CZ, SEC ile olan anlaşmazlığın sona ermesinden dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

CZ

Binance CEO’su CZ, SEC ile olan anlaşmazlığın sona ermesinden dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Uzun süredir devam eden SEC incelemesi, şirket için belirsizlik yaratan bir dönemi sonlandırarak CZ’yi sevindiren bir gelişme oldu.

CZ’den SEC’in Acil Yardım Talebine Dair Yorum

Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan anlaşmazlığın sona ermesinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Uzun süredir devam eden SEC incelemesi, şirket için belirsizlik yaratan bir dönemi sonlandırarak CZ’yi sevindiren bir gelişme oldu.

Binance US

Düzenleyici belirsizliğin ortadan kalkmaya başlamasıyla birlikte CZ, artık Binance’in geleceğine odaklanabileceğini belirtti. Kripto girişimcisi CZ, bir tweetinde SEC’in acil yardım talebinin gereksiz olduğunu vurguladı ve karşılıklı olarak anlaşılan çözümün Binance‘in engelsiz ilerlemesini sağlayacağını onayladı.

Önemli bir gelişme olarak, ABD Columbia Bölgesi Bölge Mahkemesi Yargıcı Amy Berman Jackson, 18 Haziran günü Binance, Binance US ve SEC arasında yapılan “Önerilen Şart ve Rıza Emri”ni onayladı.

Bu emre göre, Binance, belirtilen tarihe kadar Binance US ile ilişkili tüm itibari para ve kripto varlıklarını “ülkesine geri göndermek”le yükümlü tutuldu. Ayrıca anlaşma, Binance küresel yetkililerinin tüm cüzdanların özel anahtarlarına erişimini kısıtladığı soğuk ve sıcak cüzdanlar da dahil olmak üzere kısıtlamalar getiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner