Yükleniyor...

Brad Garlinghouse, Ripple SEC Davasının Sona Yaklaştığını Söyledi

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, Ripple ile SEC arasında süren davanın sona yaklaştığını söyledi.

brad garlinghouse

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple ile SEC arasında süren davanın sona yaklaştığını söyledi.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın SEC ile süregelen davasının artık sonuca yaklaştığını söyledi. Bununla birlikte gerçek arayaşının da devam etmesi gerektiğini söyledi.

Ripple CEO’sundan SEC Davasının Gidişatına Dair Açıklama

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Twitter üzerinde paylaşılan bir videoda, ABD mali gözetim kuruluşunun “kötü niyetli, açık ve basit” bir şekilde hareket ettiğini ifade etti. Garlinghouse, bu durumun diğer birçok kripto şirketi için savaşın sadece başlangıcı olduğunu ve düzenleyici netlik mücadelesinin devam etmesi gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

ripple

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki devam eden dava sürecinin bir parçası olarak, 13 Haziran’da açıklanan Hinman Belgeleriyle ilgili olarak Garlinghouse, davanın zaman çizelgesini tartışmak ve SEC’e duyduğu hayal kırıklığını dile getirmek için bir video yayınladı.

Garlinghouse, 17 Haziran’da yayınlanan videoda, artık kamuya açık olan Hinman belgelerinin, SEC’in “kurallar hakkında bilinçli olarak kafa karışıklığı yarattığını ve bu kafa karışıklığını uygulama yoluyla kullandığını” iddia etti.

Garlinghouse, SEC’in eylemlerini şiddetle eleştirerek, bunları açıkça “kötü niyetli, sade ve basit” bir vakaya benzetti. Garlinghouse, SEC’in davayı Aralık 2020’de “noelden sadece günler önce” açmasının “oldukça çarpıcı bir dokunuş” olduğunu ve bu tavrın “siyaseti insanların üzerine koymanın ve sağlam politika yerine güç peşinde koşmanın tanımı” olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner